Izba

€20/os./noc
Your rating:
Na poschodí v bloku A je k dispozícii 6 dvojlôžkových a 1 trojlôžková izba, v bloku B sú 3 dvojlôžkové a 2 trojlôžkové izby, v C bloku je 6 dvojlôžkových izieb. Hotelové izby sú podkrovného charakteru a tak vytvárajú útulný dojem pre mnohých zákazníkov.
  • Všetky izby disponujú vlastnými stavebne oddelenými sociálnymi zariadeniami, t.j. zariadeniami na osobnú hygienu (WC, umývadlo, sprcha). Na každej hotelovej izbe je TV.
  • Na poschodí na chodbách spájajúcich izby v jednotlivých blokoch A, B,C je kuchynka pre hostí, ktorá obsahuje kuchynskú linku, varnú dosku, chladničku, kuchynský drez, mikrovlnnú rúru, stolovaciu časť.
  • Pripojenie cez wifi v týchto blokoch je len za pomoci dátového kábla a hesla, ktoré je sprostredkované na recepcii po ubytovaní.
  • Uvedená cena za ubytovanie je bez raňajok. Raňajky sú v reštaurácii podávané v závislosti od počtu hostí. Pri skupinkách od 15 os. je možnosť raňajok bufetovým spôsobom v cene 7 eur a pri menších počtoch hostí je to formou individuálnej objednávky podľa „raňajkového“ menu v cene 5 eur.
7 dní, počasie
prepnúť na

Kosice, SK

dnes
9.6°C

piatok
13.55°C

sobota
12.82°C

nedeľa
14.64°C

pondelok
12.12°C

utorok
11.45°C

streda
14.16°C