Stravovanie

Reštaurácia

V reštaurácii, nachádzajúcej sa v „Chate Jahodná“, otvorenej denne od 8.00 hod. do 21.00 hod., ponúkame pestrý výber jedál, pripravovaných na objednávku z čerstvých surovín. Podávame tu hosťom raňajky, obedy a večere, poprípade aj malé občerstvenie počas celého dňa. Raňajky sú v reštaurácii podávané v závislosti od počtu hostí.

Pri skupinkách od 15 os. je možnosť raňajok bufetovým spôsobom v cene 7 eur a pri menších počtoch hostí je to formou individuálnej objednávky podľa „raňajkového“ menu v cene 5 eur.

Plná penzia alebo polpenzia sa taktiež podáva len v závislosti od počtu ľudí (t.j. cca od 15 ľudí). Avšak realizujú sa individuálne objednávky, kde si môžete vybrať z menu čo chcete a nemusíte sa nikým a ničím obmedzovať. Približná cena 3-chodového menu v našej reštaurácii sa pohybuje od 10 do 13 eur.

Víkendmi však pripravujeme špeciálne menu, kde si zgustnú aj tie „najvyberavejšie jazýčky“ a za super ceny !! Kapacita reštaurácie je cca 80 osôb.

Vyberte si zo skvelej ponuky jedál, pripravovaných z kvalitných surovín a ingrediencií a vychutnajte si pôžitok z chutného jedla a taktiež príjemnej letnej terasky pred reštauráciou s obsluhou.

Reštaurácia
Reštaurácia

 

Altánok

Ponúkame aj prenájom koliby s prístreškom pre uzavretú skupinku ľudí na možnosť opekania, grilovania a posedenia s kamarátmi. Cena prenájmu koliby obsahuje aj nami zaobstarané drevo a poskytnutie osvetlenia vo večerných hodinách. Kapacita koliby je cca 20 miest. Odporúčame Vám objednať si pokrmy na grilovanie priamo u nás, kde Vám kuchár pripraví suroviny a Vy sa budete môcť venovať už len „samotnej grilovačke“ alebo Vám ich kuchár ugriluje sám a Vy si už len budete pochutnávať na lahodných pokrmoch.

Podeľte sa Vašimi požiadavkami a o zvyšok sa už postaráme radi my!

Cena prenájmu na celý deň: 70 eur.

Reštaurácia
Reštaurácia

 

Čajovňa

V oblasti SKI CENTRA Resortu Jahodná sa nachádza aj „čajovňa“ s vonkajšou teraskou na sedenie, poskytujúca rýchle občerstvenie nielen v zimnom období. Využite možnosť zorganizovania podujatí, akcií, osláv a ďalších výnimočných stretnutí.

Reštaurácia
Reštaurácia

 

7 dní, počasie
prepnúť na

Kosice, SK

dnes
21.87°C

streda
24.38°C

štvrtok
22.07°C

piatok
26.05°C

sobota
20.45°C

nedeľa
20.08°C

pondelok
17.53°C