Vybavenie strediska

 

Športovo-rekreačné stredisko Jahodná zabezpečuje svojím návštevníkom aj príležitosť k aktívnemu životu nielen poskytovaním vybavenia v rámci lyžiarskych aktivít v období zimy, ale taktiež celoročnou ponukou širokej možnosti využitia jeho veľkoplošného priestranstva na rôzne športové i zábavné aktivity.

 

Detské ihrisko

img

Myslíme aj na tie najmenšie ratolesti, ktorým naše stredisko ponúka „hry v prírode“ prostredníctvom rôznych atrakcií v areáli detského ihriska, disponujúceho šmýkačkami pre deti, pieskoviskom , hojdačkami i preliezkami. Deti si tu jednoducho určite prídu na svoje! Vstup je zdarma.

Multifunkčné ihrisko

img

V lete sú v obľube predovšetkým športové hry na našom multifunkčnom ihrisku, ktoré máme k dispozícii. Ide o športy ako volejbal, basketbal, korčuľovanie na kolieskových korčuliach, tenis, bedminton, futbal a v zime sa na zľadovatenom ihrisku realizujú športy ako korčuľovanie a hranie hokeja. Multifunkčné ihrisko je vybavené v prípade potreby večerným osvetlením.

Trampolíny

img

Zaujímavou časťou tohto strediska pre každú vekovú skupinu je aj trampolína väčších rozmerov, kde si môžu návštevníci výborne zaskákať a následne odchádzať dobre naladení s úsmevom na tvári vďaka dobrej zábave, ktorú zažili.

Neváhajte a príďte si zlepšiť fyzickú kondíciu či už športovými aktivitami na multifunkčnom ihrisku, či už hravou formou v podobe trampolíny, zatiaľ čo si Vaše ratolesti môžu vychutnávať rôzne hry na detskom ihrisku.

 

Všetci ste srdečne vítaní!

7 dní, počasie
prepnúť na

Kosice, SK

dnes
21.87°C

streda
24.38°C

štvrtok
22.07°C

piatok
26.05°C

sobota
20.45°C

nedeľa
20.08°C

pondelok
17.53°C