Kongresové služby

Zabezpečujeme kongresové služby ako napr.:

  • vnútropodnikové školenia
  • prezentácia tovarov a služieb
  • verejné školenia
  • konferencie
  • firemné posedenia
  • firemné hry a i.

 

Ako priestor pre spoločenskú činnosť sa využíva „kongresová miestnosť“ v rozlohe cca 240 m² na druhom poschodí v samostatnej dvojpodlažnej budove v areáli Resortu Jahodná, kde je taktiež na prízemí situovaná aj recepcia.

V Resorte Jahodná je aj spoločenská miestnosť / kongresová miestnosť so svojím technickým vybavením (data projektor, flip chart, zvukové ozvučenie, bezdrôtové wifi), ktorá je vhodná na rôzne firemné podujatia, ako napr. školenia, semináre, ale aj súkromné podujatia ako sú rôzne oslavy a svadby.

Kapacita kongresovej miestnosti je 50-130 osôb. Presun zariadenia v tejto miestnosti zrealizujeme podľa Vašich predstáv, tak aby dopomohli k naplneniu účelu danej príležitosti. V prípade záujmu o stravovanie priamo v tejto miestnosti, po predošlej dohode, personál bezproblémovo presunie jedlo z reštauračnej časti do Vašej uzavretej spoločnosti v kongresovej miestnosti či už počas večere alebo občerstvenia počas dňa.

Náš personál disponuje veľkými skúsenosťami s realizovaním takýchto akcií, preto neváhajte, príďte nás navštíviť a spolu vymyslíme vhodné podmienky pre obe strany, ktoré povedú predovšetkým k Vašej spokojnosti. Naším cieľom je vyhovieť Vašim požiadavkám do tej miery ako by to bolo len možné!

7 dní, počasie
prepnúť na

Košice, SK

dnes
18.97°C

utorok
12.79°C

streda
16.75°C

štvrtok
18.99°C

piatok
18.91°C

sobota
21.17°C

nedeľa
20.48°C