Relaxcentrum

Príďte si uvoľniť myseľ a zregenerovať celé telo po náročnom dni v príjemnom relaxačnom centre, v priestoroch budovy recepcie Resortu „Jahodná“, s krytým bazénom a fínskou saunou.

Krytý bazén je plavecký s dĺžkou 10 x 5 m a hĺbkou 130cm. Bazén je vybavený proti prúdmi a chrličom vody. Teplota vody predstavuje min.25 ºC – max. 27 ºC.

 

Sauna so svojím liečebným účinkom pri rôznych ochoreniach, /ako je napr. chronické ochorenie dýchacích ciest, funkčné ochorenie srdca, rôzne alergie (senná nádcha, astma)/, dodá Vášmu telo „druhý dych“ a v spojitosti s plávaním v bazéne získate väčšiu fyzickú kondíciu, lepší vzhľad a celkovo energiu do nových dní.

 

Fínska (suchá) sauna je teplovzdušný kúpeľ, kde teplota vzduchu dosahuje 80-120 ºC, pri relatívnej vlhkosti vzduchu okolo 10-15 %, čo umožňuje dobre znášať vysokú teplotu v saune. Kapacita je 5 -6 osôb.

Relaxcentrum je určené aj širokej verejnosti, nielen našim hotelovým hosťom.

V prípade záujmu o plávanie v krytom bazéne, je vhodné sa dopredu nahlásiť  z dôvodu obmedzenej kapacity účastníkov (cca 10 osôb v rámci bazéna za okamžitej návštevnosti), kde dokopy v rámci bazéna a sauny je prístupný max. počet 15 osôb v rámci celého Relaxcentra.

Prípadný záujem o využitie sauny je nutné nahlásiť najneskôr hodinku pred dostavením sa do Relaxcentra, keďže sauna sa nahrieva za 1 hodinku a obvykle nebýva zapnutá, až na vyžiadanie klienta.

Je možná aj rezervácia využitia bazéna na 1 hod. pre jedinca alebo uzavretú skupinku ľudí – max. do15 osôb za sumu 34 eur. A cena za rezerváciu sauny a bazéna predstavuje 40 eur.

Prevádzka Relaxcentra je celoročná – denne od 10.00 do 21.00 hod. Prístup do bazéna a saunovacieho komplexu je zabezpečený cez vstupnú bránu s priestorom na prezutie, šatne a sprchy.

7 dní, počasie
prepnúť na

Košice, SK

dnes
18.97°C

utorok
12.79°C

streda
16.75°C

štvrtok
18.99°C

piatok
18.91°C

sobota
21.17°C

nedeľa
20.48°C